LOGISTIC PROJECT SPECIALIST - JUNIOR (45 - 50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Nymburk

Máte čerstvě ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání? Zajímá Vás oblast logistiky a chcete se v ní realizovat? Domluvíte se anglicky nebo německy? Pokud ano, tak jste tím pravým člověkem! Výrobní společnost působící v oblasti automotive hledá posilu do svého týmu na pozici: LOGISTIC PROJECT SPECIALIST - JUNIOR (45-50.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vedení projektového týmu za oblast logistiky.
  • Zpracování logistické oblasti v předsérii.
  • Příprava nabídkových kalkulací.
  • Optimalizace logistických nákladů ve fázi přípravy projektu.
  • Tvorba logistických konceptů.
  • Příprava a koordinace výběrových řízení za oblast logistiky.

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání.
  • Anglický nebo Německý jazyk na komunikativní úrovni.
  • Znalost MS Office.
  • Organizační schopnosti, týmovost, důslednost.
  • Řidičský průkaz sk. B.

Co nabízíme?

  • Roční bonusy ve formě mzdy na víc.
  • Obědy za zvýhodněnou cenu.
  • Firemní tarif pro celou rodinu.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Flexibilní pracovní doba.
  • A další bonusy!

  • Místo výkonu: Poděbrady