MACHR S MOTOROVOU PILOU (22-27.000KČ)

Neaktivní nabídka

22000 - 27000 Kč

mzdové ohodnocení

Litoměřice

Máte rádi práci se dřevem? Ovládáte práci s motorovou pilou? Chcete pracovat na směny? Ano? Tak máme práci přímo pro vás! Zašlete mi svůj životopis a získejte velice zajímavé zaměstnání! Budu se těšit.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Práce s technickou dokumentací
  • Znalosti práce s nástroji a stroji pro opracování dřeva
  • Provádět výrobní kontrolu stavu dřeva
  • Stanovení sušiny a frakční rozbory dle SCAN
  • Pravidelný report a zpracování dat

Co požadujeme?

  • SOU nejlépe v oboru lesnictví a dřevařství
  • Oprávnění a praxe s motorovou pilou
  • Práci na směny
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Znalost práce s PC

Co nabízíme?

  • Věrnostní odměny
  • Bonusy a prémie
  • Firemní akce s rodinami
  • Příspěvky za vaše dojíždění
  • Penzijní a životní připojištění
  • A mnoho dalšího

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.