ELEKTROMONTÉR S NÁSTUPNÍ ODMĚNOU 60.000KČ

Neaktivní nabídka

20000 - 24000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máš ten správný náboj? Volt, napětí, nulák nejsou pro tebe nadávka? Potřebujeme do týmu nejen kolegu, ale i parťáka na kterého se můžeme spolehnout! Pokud máš praxi nebo vzdělání v oboru elektro a hledáš zodpovědnou ale rozmanitou práci budeme rádi, když se přidáš do týmu!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástupní bonus

Pracovní náplň

  • Montování dílů motorů
  • Kompletace a kontrola výrobků
  • Testování a měření parametrů
  • Práce s elektrotechnickou dokumentací

Co požadujeme?

  • Praxi nebo vzdělání v elektro
  • Platná vyhláška 50/1978 Sb výhodou
  • V práci se budeš střídat s dalšími parťáky ve směnách

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Čisté a nehlučné pracoviště
  • Příspěvek na penzijko
  • Odměna za nástup ve výši 60.000 KČ
  • Finanční bonusy
  • Pracoviště: okolí Rajhrad

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.