PROGRAMÁTOR/-KA ROBOTŮ - SVAŘOVÁNÍ (41-58.000 Kč)

Neaktivní nabídka

41000 - 58000 Kč

Máte vzdělání technického zaměření a bez problémů dokážete pracovat dle výkresové dokumentace? Dokážete se domluvit anglicky nebo německy? Pokud ano, neváhejte a pošlete mi ještě dnes svůj životopis! Obchodně výrobní společnost hledá do svého týmu učenlivého kolegu/kolegyni na pozici: PROGRAMÁTOR/-KA ROBOTŮ - SVAŘOVÁNÍ (41 - 58.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • programování svařovacího robota
  • testování programů a jejich optimalizace
  • provádění vzorkování
  • kontrola kvality výsledných svárů
  • příprava pro sériovou výrobu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání, ideálně se zaměřením na kovovýrobu
  • orientaci v technických výkresech
  • znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní úrovni
  • znalost svařovacího procesu a zkušenost z programováním robota VÝHODOU
  • ochota práce na dvousměnný provoz

Co nabízíme?

  • práci ve stabilní společnosti
  • bonusový systém
  • profesní růst
  • řešení dopravy do zaměstnání
  • závodní stravování
  • práci na HPP
  • nástup možný IHNED
  • pozice vhodná pro muže i ženy

  • místo výkonu práce: Domažlicko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.