TECHNICKÝ VEDOUCÍ PROJEKTU S NJ (35-40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Baví tě projektování rozvodů elektrických sítí? Troufneš si na kompletní dohlížení na projekt, od kalkulací, přes komunikaci se zákazníkem, až po zodpovědnost za kvalitu projektu? Pokud se navíc domluvíš německy, jsi to právě ty, koho hledáme! Buď náš nový: TECHNICKÝ VEDOUCÍ PROJEKTU S NJ (35-40.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Možnost home-office

Pracovní náplň

  • projektování
  • reportování
  • zodpovědnost
  • kalkulace
  • Přijde ti to snadné? Tak jsi pro nás přímo stvořený!

Co požadujeme?

  • komunikativní znalost jazyka (ideálně němčiny, ale i s angličtinou u nás máš šanci)
  • perfektní znalost technické a projektové dokumentace (bez toho bys rozpočty prostě nezvládl)
  • znalost CAD systémů

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • homeoffice i mimo covid
  • super moderní prostředí
  • příspěvek na penzijko
  • cafeterii
  • prémie

    Místo výkonu práce: Plzeň