OČNÍ LÉKAŘ - ZKRÁCENÝ ÚVAZEK (až 50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

Jste oční lékař s atestací a chcete v práci zažívat pohodu, místo stresu, že něco nestíháte? Nebo jste maminka a chcete mít v rámci své praxe v očním lékařství čas na svou ratolest? Pak hledáme právě Vás. Náš významný klient, soukromá oční klinika hledá nového kolegu nebo kolegyni na pozici: OČNÍ LÉKAŘ - ZKRÁCENÝ ÚVAZEK (až 50.000 Kč)

Dovolená navíc

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za pacienty v oční ambulanci
  • provádění specializovaných diagnostických úkonů (OCT)
  • preventivní prohlídky a úkony v oblasti očního lékařství
  • stanovení léčebného plánu pro pacienty
  • spolupráce s ostatními kolegy a specialisty v rámci kliniky

Co požadujeme?

  • atestaci v oboru očního lékařství
  • pohodovou náladu a pečlivý přístup k pacientům

Co nabízíme?

  • práci v soukromé klinice a pohodové prostředí bez zbytečného stresu
  • zkrácenou pracovní dobu (běžně 8.00 – 15.00 h)
  • 25 dní dovolené
  • pravidelné bonusy
  • podpora dalšího vzdělávání a kariérního růstu
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • mobil i pro soukromé účely
  • pozice je vhodná pro maminky po rodičovské dovolené (vzhledem ke zkrácenému úvazku)
  • Místo výkonu práce: Strakonice, Vodňany nebo Vimperk