KVALITÁŘ (26 - 32.000 KČ)

Neaktivní nabídka

26000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Třebíč

Máte zkušenosti s kontrolou kvality? Orientujete ve ve zkušebních testech a tlakových zařízeních? Orientace v technické dokumentaci vám není cizí? Chcete mít možnost kariérně růst? Pošlete mi svůj životopis a nepromarněte svou šanci! Významná strojírenská společnost hledá kolegu na pozici: KVALITÁŘ (26 - 32.000 KČ)

Práce u významné společnosti

Pracovní náplň

  • kontrola jakosti
  • provádění měřících zkoušek
  • vytváření a správa dokumentace
  • řešení neshod
  • přejímky

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání technického směru
  • znalosti zkoušení tlakových zařízení
  • znalost MS Office a SAP
  • orientace v technické a výkresové dokumentaci
  • anglický nebo německý jazyk výhodou

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní strojírenské společnosti
  • kafeterii
  • příspěvek na stravování, na dopravu, na vzdělávání
  • závodní jídelnu
  • osobní a profesní rozvoj
  • kurz angličtiny

  • lokalitu: Třebíčsko