OPRAVA STROJŮ VE VÝROBĚ (23000-28000KČ DLE ZKUŠENOSTÍ)

Neaktivní nabídka

23000 - 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Labem

Baví Vás pořádně šáhnout do stroje a opravit ho? Mechanické závady všeho druhu jsou pro Vás výzvou a nebojíte se jich? Jste vyučen v technickém oboru a baví Vás svařování? Tak neváhejte a napište mi!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Jen jedna směna

Pracovní náplň

  • Oprava strojů, zařízení a dílů
  • Následná kontrola a repasování
  • Vytváření a montáž potrubních tras
  • Sváření plamenem ZK
  • Výroba nových náhradních dílu

Co požadujeme?

  • Vyučení v technickém oboru
  • Zkušenosti jako zámečník
  • Svářecí oprávnění – nemusí být platné
  • Ochotu spolupracovat
  • Pracovité ruce

Co nabízíme?

  • Jedna směna!
  • 25 dní dovolené
  • Čtvrtletní prémie a odměny každý měsíc
  • Obědy na pracovišti už od 18 Kč
  • Ubytování v Krkonoších za super cenu
  • Výhodné volání a příspěvek na penzijní připojištění

    Okres: Ústí nad Labem

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.