INŽENÝR KVALITY - AJ (37-42000 Kč)

Neaktivní nabídka

37000 - 42000 Kč

mzdové ohodnocení

Kroměříž

Chcete pracovat pro mezinárodní společnost a rozvíjet se v oblastní zákaznické kvality? Máte praxi v oblasti automotivu? Chcete využívat AJ na denní bázi? Zašlete nám svůj životopis. Těšíme se na vás!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • Pověřená osoba pro zákazníky svěřených projektů
  • Následná implementace požadavků do výroby
  • Práce v týmu
  • Spolupráce na zahraničních projektech z hlediska kvality

Co požadujeme?

  • Praxe na podobné pozici v automotivu
  • AJ na komunikativní úrovni - denní komunikace , NJ výhodou
  • Znalost metod a nástrojů řízení kvality - FMEA,8D,PPAP,SPC, APQP
  • Znalost norem kvality IATF 16949
  • SŠ/VŠ vzdělání v technickém nebo ekonomickém oboru
  • Velmi dobrá znalost práce na PC - excel

Co nabízíme?

  • Práce v mezinárodní společnosti
  • Bonusy/prémie
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost se profesně rozvíjet
  • Příspěvek na volný čas - sport, kultura
  • Příspěvek na stravu ( jídelna v budově)
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Dalších 5 dnů dovolené po 3 odpracovaných letech
  • Notebook, telefon

  • Místo výkonu práce: okolí Hulína