SERVISNÍ TECHNIK S CESTOVÁNÍM (37-46.000 Kč)

Neaktivní nabídka

37000 - 46000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Baví vás práce v terénu a nechcete sedět na jednom místě? Rádi byste se profesně rozvíjeli v oblasti servisu a oživování CNC strojů? Hledáte různorodou práci, kde můžete využít Vaše znalosti cizích jazyků? Toužíte po práci ve výrobní společnosti, kde nepoznáte stereotyp? Pošlete nám Váš životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Oživování, údržba a servis strojů u zákazníka
  • Rekapitulace své práce servisnímu oddělení
  • Práce s elektro schématy
  • Zahraniční montážní výjezdy

Co požadujeme?

  • Znalost údržby a seřizování CNC
  • Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
  • Ochota cestovat k servisním úkolům u zákazníků
  • Vzdělání strojírenské nebo elektrotechnické vzdělání s maturitou
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Práci v silné mezinárodní společnosti
  • Možnost poznávat celý svět a využívat cizí jazyk
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Každoroční pravidelné navyšování základní mzdy
  • Bezplatné jazykové kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Příspěvek na sport a kulturu
  • Fajn parta na pracovišti :)

  • Místo výkonu práce: v okolí Pardubic