LETECKÝ MECHANIK (AŽ 36 000 KČ)

Neaktivní nabídka

31000 - 36000 Kč

Láká Vás práce v letectví a máte SŠ/VŠ vzdělání v tomto oboru? Hledáte práci jen na jednu směnu? Máte zkušenosti s letadly modelu L159? Pak využijte svou příležitost a pošlete mi svůj životopis! Česká výrobní společnost hledá posilu na pozici: LETECKÝ MECHANIK (AŽ 36 000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • Výměna a testování jednotlivých komponentů letadel.
  • Seřízení funkčních celků letounů.
  • Kontrola funkčnosti letadel a jednotlivých dílů.
  • Provádění motorových zkoušek.
  • Opravy a revize letounů.

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ v oboru letecký mechanik/letecký mechanik - avionik.
  • Ochotu cestovat - možnost práce v zahraničí.
  • Zkušenosti s letouny L159 podmínkou.
  • Ochotu učit se novým věcem.
  • Znalost českého/slovenského jazyka (aspoň na úrovni B2) je podmínkou.

Co nabízíme?

  • Měsíční bonusy.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Stravenky a možnost stravování v areálu společnosti.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.
  • Možnost využit firemní ubytování.
  • Možnost cestovat do zahraničí.
  • Termín nástupu: IHNED (nebo dle dohody).

  • Místo výkonu práce: Praha-východ (dojezdová vzdálenost z Prahy cca 20 minut).