OPERÁTOŘI PRO ELEKTRO A ÚDRŽBU (AŽ 30.000 KČ + BONUSY)

Neaktivní nabídka

27000 - 33000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihlava

Máte alespoň SOU vzdělání technického směru? Máte zkušenosti s údržbou nebo elektromechanikou? Hledáte stabilní zaměstnání? Čekám na Váš životopis! Nadnárodní výrobní společnost hledá kolegy na pozici: OPERÁTOŘI PRO ELEKTRO A ÚDRŽBU (AŽ 30.000 KČ + BONUSY)

Nástupní bonus

Pracovní náplň

  • opravy a údržba strojů a zařízení a jejich drobných částí
  • montáž a demontáž strojů a zařízení
  • zapojení a oživení strojů a zařízení
  • správa dokumentace

Co požadujeme?

  • SOU nebo SŠ vzdělání technického směru
  • alespoň krátkou praxi v údržbě či elektromechanice
  • ochotu pracovat ve 3směnném provozu
  • manuální zručnost a pohotovost
  • vyhláška 50/1978 Sb .§ 6 výhodou
  • anglický jazyk výhodou

Co nabízíme?

  • měsíční bonusy a odměny
  • náborový příspěvek
  • 2 dny zdravotního volna
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na pojištění
  • možnost vzdělávání
  • firemní akce

  • lokalita Jihlava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.