ELEKTROPROJEKTANT PRAHA (32-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

32000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte vystudovanou SŠ nebo VŠ v elektro oboru? Jste již ostřílený profík v oboru nebo si hledáte první stálé zaměstnání po škole? Umíte perfektně pracovat v AutoCAD a zajímá Vás vše kolem železnic, MHD a ekologické dopravy? Pak jste právě Vy tím, koho hledáme! Neváhejte a pošlete mi své CV na pozici: ELEKTROPROJEKTANT PRAHA (32-45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Tvorba technické dokumentace v oblasti silnoproudé kabeláže a rozvaděčů
  • Spolupráce a komunikace s projektovými manažery a ostatními členy týmu
  • Komunikace se zákazníky
  • Občasné cestování po ČR

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v elektro oboru, silnoproud – velkou výhodou
  • Znalost aj/nj alespoň na úrovni práce s technickou dokumentací
  • Výbornou znalost AutoCAD
  • Orientaci v technických normách
  • Zájem o obor

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat dle výsledků společnosti
  • Uplatnění pro ABSOLVENTY
  • Stravenky
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na Multisport kartu
  • Systém Cafeterie
  • Příspěvek na penzijní a životní připojištění

  • Termín nástupu IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!