TECHNIK VÝROBNÍ KVALITY - SENIOR

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Karlovy Vary

Znáš systémy jakosti a nástroje kvality? Máš zkušenost s interními audity a nebojíš se komunikace se zákazníky? Pak neváhej a pošli mi životopis na: vlckova@acjobs.cz Buď náš příští: TECHNIK VÝROBNÍ KVALITY - SENIOR (35-45.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
13. mzda

Pracovní náplň

  • komunikace se zákazníky a řízení zákaznických reklamací
  • tvorba zlepšovacích prostředků
  • provádění kontroly dodržování technologických postupů

Co požadujeme?

  • minimálně středoškolské vzdělání (technický směr výhodou)
  • zkušenost v oboru
  • angličtinu, nebo němčinu na komunikativní úrovni
  • znalost systému jakosti IATF

Co nabízíme?

  • stabilní zázemí společnosti s rodinnou atmosférou
  • zkrácený pracovní úvazek
  • 13. mzdu
  • stravenky
  • závodní stravování
  • pozice vhodná pro muže i ženy