OBSLUHA CNC STROJŮ (29-35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

29000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Šumperk

Chcete pracovat pro globálního výrobce nástrojů? Máte zkušenosti se seřizováním CNC strojů? Chcete využít svých počítačových znalostí? Pošlete nám Váš životopis! Hledáme posilu do našeho týmu na pozici: OBSLUHA CNC STROJŮ (29-35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Seřizování CNC strojů
  • Obsluha CNC strojů
  • Spolupráce s kolegy

Co požadujeme?

  • Alespoň výuční list ve strojírenském oboru
  • Znalost MS Office
  • Krátkou praxi s obsluhou CNC strojů
  • Technické myšlení a schopnost vstřebávat nové informace
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provoze

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené a 3 dny k tomu na odpočinek
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost samostatné práce a profesního růstu
  • Místo je vhodné pro muže i ženy

  • Výkon práce: okres Šumperk

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.