DESKTOP APPLICATION DEVELOPER (40-60.000Kč) Uherské Hradiště

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

Máte zkušenosti s vývojem desktopových aplikací v C#? Hledáte nové zaměstnání, kde budete mít možnost pracovat na zajímavých projektech? Pak hledáme právě Vás! Společnost poskytující IT služby, se sídlem v Uherském Hradišti, hledá posilu do svého vývojového týmu na pozici: C# DESKTOP APPLICATION DEVELOPER (40-60.000 Kč) Uherské Hradiště

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • práce na projektech z oblasti stavebnictví a automotive
  • vývoj desktopových aplikací zaměřených na obchodní činnost, skladové hospodářství nebo v oblasti stavebnictví
  • spolupráce s kolegy z ostatních týmů
  • testování desktopových aplikací
  • příprava nasazení aplikace na produkci
  • technologie: C#, Windows Forms, Entity Framework, T-SQL, Visual Studio, Team Foundation Server

Co požadujeme?

  • praxi na obdobné pozici
  • znalost jazyka C#
  • alespoň středoškolské vzdělání
  • český jazyk

Co nabízíme?

  • pro uchazeče s víceletými zkušenostmi na obdobné pozici možnost spolupráce až 100 % REMOTE
  • 25 dní dovolené a 3 sick days
  • stravenky
  • příspěvek na životní/penzijní připojištění
  • vzdělávací kurzy
  • firemní akce
  • občerstvení na pracovišti
  • práce na HPP nebo IČO
  • práce vhodná pro ženy i muže
  • místo výkonu práce: Uherské Hradiště

    Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.