OBLASTNÍ MANAŽER PRODEJE - ZÁVLAHOVÉ SYSTÉMY (od 50.000)

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

Jste energická osobnost s tahem na branku? Vyhovuje Vám flexibilní začátek a konec pracovní doby? Máte praxi s prodejem závlahových systémů nebo výrobků pro vodu, topení, plyn? Pak hledáme právě Vás! Nadnárodní společnost s dlouholetou tradicí hledá pracovníka/pracovnici na pozici: OBLASTNÍ MANAŽER PRODEJE - ZÁVLAHOVÉ SYSTÉMY (od 50.000 + roční bonus)

Pracovní náplň

  • rozvíjení distribuční sítě ve specializovaných zemích
  • péče o stávající zákazníky /distributory a akvizice nových
  • příprava obchodně technických nabídek a prodejních strategií
  • spolupráce se zahraničními entitami společnosti
  • reporting

Co požadujeme?

  • zkušenosti s prodejem závlahových systémů nebo výrobků pro vodu, topení, plyn - PODMÍNKOU
  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • alespoň 3 roky praxe na obdobné pozici
  • středně pokročilá znalost anglického jazyk - denní využití, maďarský jazyk - výhodou

Co nabízíme?

  • fixní mzdu + roční bonus
  • 5 týdnů dovolené
  • firemní automobil
  • home office cca 25% a pracovní cesty cca 75%
  • pravidelný finanční růst
  • flexibilní pracovní dobu
  • závodní stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • docházkový bonus
  • pozice je vhodná pro muže i ženy

  • centrála společnosti: okres Břeclav