MACHR NA SVAŘOVÁNÍ NA 1 SMĚNU (22-30.000 Kč)

Neaktivní nabídka

22000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Prostějov

Chtěli byste zajímavou práci ve strojírenské firmě s fajn atmosférou? Umíte svařovat CO2 a rádi byste se zdokonalili? Rozšiřujeme tým o novou posilu – přidejte se k nám! Strojírenská výrobní společnost hledá: MACHR NA SVAŘOVÁNÍ NA 1 SMĚNU (22-30.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Jen jedna směna

Pracovní náplň

  • budete svařovat v ochranné atmosféře CO2
  • svaříte ocelové díly a konstrukce
  • zkontrolujete sváry na výrobcích
  • vše dokončíte podle výkresové dokumentace
  • dodržíte technologické postupy

Co požadujeme?

  • v šuplíku máte výuční list v technickém oboru
  • máte praxi ve svařování MAG
  • umíte číst technickou dokumentaci
  • rádi se naučíte něco nového a zdokonalíte se
  • certifikát svařování MAG nebo praxe ve svařování ultrazvukem– vaše jistota většího výdělku

Co nabízíme?

  • výplatu podle vašeho výkonu
  • na dovolené si odpočinete 5 týdnů
  • najíst se můžete u nás v kantýně za stravenky
  • přispějeme vám na penzijní připojištění
  • pobavíte se na společných akcích
  • práce vhodná pro muže i ženy

  • Místo výkonu práce: okres Prostějov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.