KOORDINÁTOR PROJEKTOVÉ DOKUMENTACE Praha (od 40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte organizační schopnosti a zvládnete vést projektovou dokumentaci stavby? Jste zodpovědná osoba se smyslem pro detail? Pokud ano, tak mi zašlete své CV ještě dnes! Zaběhlá stavební společnost hledá posilu na pozici: KOORDINÁTOR PROJEKTOVÉ DOKUMENTACE Praha (od 40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Vyhodnocení požadavků investora a dotčených orgánů státní správy a zainteresovaných stran
  • Příprava projektové dokumentace
  • Koordinace všech fází přípravy projektu
  • Vedení příslušné projektové dokumentace
  • Příprava projektové dokumentace k předání klientovi

Co požadujeme?

  • VŠ stavební
  • Znalost programu Autocad na vysoké úrovni
  • Znalost příslušných zákonů a norem
  • Praxi na obdobné pozici
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Sick days
  • Služební vůz
  • Mobilní telefon a notebook
  • Příspěvek na stavování a volnočasové aktivity
  • Příspěvek na penzijní připojištění

    Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!