Projektant - ABSOLVENT

Neaktivní nabídka

28000 - 33000 Kč

mzdové ohodnocení

Strakonice

Jste čerstvými absolventy strojírenského, nebo stavebního oboru? Hledáte po škole zajímavé pracovní uplatnění? Rád byste se realizoval na pozici technologa v oblasti zemědělských staveb? Stačí, když nám pošlete svůj životopis! Tak už na nic nečekejte a ucházejte se o pozici: Projektant - ABSOLVENT (28.000 - 33.000)

Pracovní náplň

  • zpracování technologického projektu rozmístění technologií v rámci stájí pro dobytek
  • specifikace technologických celků
  • tvorba nabídek na dodávku stájových technologií
  • komunikace se zákazníky při zpracování technologického projektu
  • spolupráce se stavebními projektanty
  • práce v terénu - zaměření stávajících stájí
  • odborné poradenství zákazníkům

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ve strojírenství nebo zemědělské technice
  • praxi na pozici technologa
  • znalost programu AutoCAD na uživatelské úrovni (kreslení)
  • pro-aktivitu, samostatnost, komunikativnost (vše se bude hodit v rámci komunikace se zákazníkem a ostatními projektanty)

Co nabízíme?

  • možnost pracovat pro lídra ve svém oboru
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • možnost kariérního růstu
  • velmi přátelské prostředí
  • místo výkonu práce: Strakonice (plus výjezdy k zákazníkům skrze zaměření)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.