HR KONZULTANT/KA (25-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

25000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Párty, slunko, voda, relax! To vše můžeš zažít, když se přidáš k nám do týmu. No jasně, bez práce nejsou koláče. Takže pokud jsi komunikativní, nebojíš se zvednout telefon a umíš přemluvit i Eskymáka, aby si od tebe koupil sníh, tak seš náš člověk. Pošli mi svůj životopis a potkáme se u pohovoru na pozici: HR KONZULTANT/KA (25-45.000 Kč)

Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • Umožňování lidem být v životě profesně šťastnými
  • Doporučování vhodných kandidátů na různé pracovní pozice společnostem působících v různých odvětvích
  • Získávání nových klientů napříč obory a navazování skvělých vztahů pro dlouhodobou spolupráci (chceme, abys byl první člověk, na kterého si klient vzpomene, když potřebuje obsadit pozici)
  • Administrativní činnost a reporting - pro lepší orientaci ve stavu daných projektů
  • Radost ze skvěle odvedené práce :o)

Co požadujeme?

  • Středoškolské, ideálně však vysokoškolské vzdělání
  • Můžeš mít praxi, ale taky můžeš být absolvent nebo mamka, co už se těší do práce po rodičovské :)
  • Profesionalitu, empatii a především smysl pro humor (přesto, že s obchodními partnery nebo uchazeči o zaměstnání jednáme na vysoce profesionální úrovni, panuje u nás v týmu velmi neformální atmosféra, není nouze o sarkastické poznámky a humorné situace)
  • Obchodní dovednosti a silný tah "na branku"
  • Angličtinu alespoň na nižší středně pokročilé úrovni (budeš komunikovat s některými kandidáty v angličtině)
  • Cílevědomou a zodpovědnou osobnost

Co nabízíme?

  • Silné a zkušené zázemí české personální agentury, která letos oslavila 19 let
  • Možnost pracovního uplatnění jak pro zkušeného recruitera, tak pro čerstvé absolventy nebo maminky na rodičovské
  • Flexibilní pracovní dobu, možnosti práce z domu, odborné kurzy, ... a mnoho dalších benefitů zpříjemňujících (nejen) práci
  • Možnost zkráceného úvazku
  • Soutěže a teambuildingové akce
  • Stravenkový paušál
  • Notebook a telefon umožňující plně profesionální práci - i pro soukromé užití
  • Pracovní prostředí, ve kterém se z kolegů stávají přátelé (chci, aby se člověk do práce těšil a práce ho bavila)
  • Občas přísnou, ale většinu času usměvavou, nápomocnou a motivující šéfovou se smyslem pro humor :O)
  • Možnost nástupu od 1.10.2021 (ale na super parťáka si ráda počkám)
  • Místo výkonu práce: Brno-střed