SENIOR GAME DEVELOPER

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Úspěšné české herní studio hledá seniorní vývojáře pro jejich nový projekt, který teprve oznámí.

Pracovní náplň

    Hledáme seniorní vývojáře, kteří se pustí do vývoje nové hry, která teprve čeká na oznámení.
    To znamená, že v tomhle projektu pojedete pěkně od začátku a nečeká vás tedy naskakování do už rozjetého vlaku. Bude dost záležet i na Vás, jak nakonec bude hra vypadat a co všechno bude její součástí. Chtějí opět přijít s něčím novým, zajímavým a uvítají někoho, kdo jim poskytne další úhel pohledu na to, jak toho dosáhnout.

Co požadujeme?

    Využívají vlastní engine, pro který se hodí znalost C#, případně i C++.

    Pokud máte zkušenosti s vývojem PC her a chcete prošlapat novou vesmírnou stezku, rádi si s Vámi zavoláme.

Co nabízíme?

    Přesunuli jsem se do nových kanceláří v Praze, takže teď máme krásné nové pracovní prostředí.
    Budete součástí malého týmu asi 30 lidí, kterým záleží na tom, aby jejich hry byly co nejlepší a bavily hráče.
    K platovému ohodnocení máme i další bonusy podle výkonu.

  • Pozice vhodná pro muže i ženy.
  • Místo výkonu: Praha, nebo i z domova

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.