OBCHODNÍK - CHEMIE

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Emil Votoček, Jaroslav Heyrovský aj. jsou čeští chemici, jejichž jména ovládla chemii světového formátu. Tomáš Baťa či Václav Klement do historie zase vstoupili jako úspěšní obchodníci. Zdá se tedy, že kromě jiných talentů, mají Češi předpoklady také k obchodu a chemii. Jak to máte Vy? Dotýkají se Vás oba předpoklady? Pak hledáme možná právě Vás! Zašlete nám Váš životopis! OBCHODNÍK - CHEMIE (50 000 - 60 000 kČ)

Pracovní náplň

  • Mapování obchodních příležitostí v oblasti vodíku
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Tvorba krátkodobých i dlouhodobých obchodních plánů
  • Tvorba nabídek, obchodní vyjednávání
  • Vyhodnocování, reporting

Co požadujeme?

  • Min. středoškolské vzdělání
  • Znalost vodíkové technologie a kontakty v tomto odvětví
  • Praxi v obchodu aspoň 5 let
  • Komunikativní úroveň anglického jazyka
  • Pokročilá znalost balíčku MS Office

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Automobil i k osobnímu užití
  • Zvýhodněné stravování
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce: Ústecko