CNC OPERÁTOR/FRÉZAŘ- NÁSTUP IHNED

Neaktivní nabídka

24000 - 33000 Kč

mzdové ohodnocení

Liberec

Zajímá vás CNC obrábění a již máte nějaké zkušenosti v tomo oboru? Rodinná strojírenská společnost zabývající se kusovou přijme příjme nové kolegy na pozice CNC OPERÁTOR/FRÉZAŘ.

Pracovní náplň

  • Práce v kusové výrobě
  • Obsluha a údržba CNC stroje
  • Odjehlování, příprava a výměna nástrojů
  • Pracovní zařazen dle zkušeností a praxe, juniory a absolventy zaučíme
  • Práce na moderních nových strojích
  • Třísměnný provoz (volné víkendy)

Co požadujeme?

  • Vzdělání technickém oboru
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Předchozí zkušenost na CNC strojích nebo s obráběním

Co nabízíme?

  • U nás máte kam růst po odborné i kariérní stránce
  • Podpoříme Vás ve vašem rozvoji, možnost doplnění kvalifikace
  • Příspěvek na stravování
  • Moderní a nové vybavení
  • Přátelské prostředí, všichni se známe
  • Nástup možný ihned
  • Místo: Liberec

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.