PRAVÁ RUKA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ

Neaktivní nabídka

30000 - 33000 Kč

Chceš pracovat pro zavedenou výrobní společnost a využít svoje komunikační schopnosti a anglický jazyk? Pak neváhej a zašli nám svůj životopis ještě dnes!

Pracovní náplň

  • budeš zpracovávat požadavky ze strany zákazníků (i zahraničních)
  • jedním z důležitých úkolů bude zpracování objednávek od A po Z
  • budeš mít na starosti dopravu, její koordinaci a přípravu podkladů
  • v neposlední řadě budeš dohlížet na reklamace, včetně návrhů na odstranění

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • komunikativního člověka, který se nebude bát zvednout telefon, i když bude většinou psát maily
  • angličtinu, kterou využije při komunikaci se zákazníky a kolegy v zahraničí
  • technický background bude výhodou
  • protože budeš zpracovávat objednávky a reporty, je zapotřebí znát základní balíček MS Office

Co nabízíme?

  • zázemí významné české společnosti
  • pracovní dobu 8-16:30 hodin
  • 25 dní dovolené
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • jazykové kurzy a denní komunikaci v AJ
  • účast na veletrzích a výstavách
  • volnočasové aktivity (sport a relax)