SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISŮ - VOLNÉ VÍKENDY

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Liberec

Máte zkušenost jako seřizovač vstřikolisů alespoň tři roky? Máte zkušenost s opravami strojů a zařízení ve výrobě? Nevadí Vám práce na tři směny? Pokud ano neváhejte a zašlete mi svůj životopis. Budu se těšit na Vaši reakci.

Pracovní náplň

  • Seřizování a obsluha vstřikolisů
  • Opravy a seřizování dalších strojů ve výrobě
  • Práce s technickou dokumentací
  • Práce na tři směny s volnými víkendy

Co požadujeme?

  • Praxi na vstřikolisech alespoň 3 roky
  • Ochotu pracovat na tři směny
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Ideálně SOU technického oboru, ale není podmínkou
  • Manuální zručnost a šikovnost

Co nabízíme?

  • Adekvátní a motivační platové ohodnocení
  • 25 dní dovolené
  • Dotované závodní stravování
  • Flexi Pass
  • Zvýhodněné rodinné volání
  • Možnost kariérně růst
  • Možnost parkování v areálu společnosti

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.