HLEDÁME NOVÉ GENY DO KONSTRUKCE (od 30.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Hledáš práci v Plzni a rád bys získal cennou zkušenost jako Konstruktér? Angličtina nebo němčina ti není cizí? HLEDÁME NOVÉ GENY DO KONSTRUKCE (od 30.000 Kč) Chceš rozjet svou kariéru? Zašli mi svůj životopis! :-)

Pracovní náplň

  • konstrukce ve 3D programu
  • práce v týmu
  • komunikace v angličtině nebo němčině s mateřskou společností
  • chuť účastnit se občasných služebních cest

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • znalost konstrukčního programu
  • znalost angličtiny nebo němčiny

Co nabízíme?

  • zkrácený pracovní fond
  • 25 dní dovolené
  • prémie
  • jazykové kurzy v rámci pracovní doby
  • přátelské a moderní prostředí
  • vysoký příspěvek na penzijní pojištění
  • dotované stravování

  • místo výkonu práce: Plzeň