MARKETINGOVÝ INOVÁTOR SLADKOSTÍ

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

Máš rád Foresta Gumpa a jeho moudra? Život je jako bonboniéra, nikdy nevíš, co ochutnáš. Člověk musí odložit minulost a pak zase může jít dál. Přidej se k nám a pojď tvořit svět sladkostí ať všichni vědí jak chutná život a současnost!

Pracovní náplň

  • Ochutnávání sladkostí. :-)
  • Řízení reklamních kampaní a jiných marketingových aktivit.
  • Příprava marketingového budgetu.
  • Řešení digitálního, on-line a off-line marketingu.
  • Organizování různých eventů.
  • Spolupráce s ostatními divizemi.
  • Sledování tržních trendů.

Co požadujeme?

  • Nejméně 2 letá zkušenost z marketingu, s budováním značky.
  • Komunikativní znalost anglického jazyka.
  • Perfektní znalost práce s MS office.
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • Zdatný organizátor a koordinátor.
  • Týmový hráč.
  • Nezbytné je analytické myšlení, orientace na výsledek.
  • Samostatnost v rozhodování, zodpovědnost.
  • Řidičský průkaz skupiny B.

Co nabízíme?

  • Stabilní zázemí.
  • Motivující pracovní a finanční podmínky.
  • Příležitost k osobnímu a profesnímu růstu, uplatnění potenciálu.
  • Různorodou a zajímavou práci s velkou mírou samostatnosti.
  • Práci v přátelském kolektivu.
  • Notebook, mobil a balíček zaměstnaneckých benefitů.

Těšíme se na konzultaci s Vámi.