ELEKTROMECHANIK MaR

Neaktivní nabídka

30000 - 36000 Kč

mzdové ohodnocení

Mělník

Máte elektro vzdělání a zkušenosti s měřením a regulacemi ve výrobě? Chcete se stát součástí společnosti využívající nejmodernější technologie? Pak hledáme právě Vás!! Nadnárodní společnost, která je průkopníkem řešení v oblasti veřejné infrastruktury, průmyslové automatizace a softwarových řešení, hledá posilu do svého týmu na pozici: ELEKTROMECHANIK MaR (30-36.000 Kč)

Pracovní náplň

  • opravy a údržba zařízení měřící a regulační techniky v provozu
  • opravy elektrické výzbroje
  • spolupráce s technologickou obsluhou
  • zavádění složitějších elektrických obvodů do provozu
  • kalibrace měřidel
  • kontrola dokumentace
  • evidence oprav, MaR

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání elektro
  • min. vyhlášku č. 50/1978Sb. §5
  • samostatnost, pečlivost
  • ochotu pracovat na směnný provoz

Co nabízíme?

  • týden dovolené navíc
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • příspěvek na vzdělání
  • cafeteria systém benefitů (24.000 Kč/rok)
  • nástup možný IHNED nebo dle domluvy
  • místo výkonu práce: okr. Mělník

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!