INŽENÝR/KA KVALITY - DODAVATELÉ

Neaktivní nabídka

35000 - 55000 Kč

Nástroje kvality, řešení reklamací u dodavatelů a audity jsou pro Vás to pravé? Domluvíte se anglicky a máte zkušenosti z výrobní/automobilové společnosti? Jste otevřen/a novým pracovním nabídkám a hledáte změnu? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Mezinárodní společnost zabývající se výrobou komponentů pro automobilový průmysl hledá nového člena týmu na pozici: INŽENÝR/KA KVALITY - DODAVATELÉ

Pracovní náplň

  • Denní komunikace s dodavateli
  • Účast na dodavatelských auditech (ČR i zahraničí)
  • Řešení případných reklamací
  • Práce s nástroji kvality (8D apod.)

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Znalost nástrojů kvality
  • Zkušenosti z Automotive prostředí - velkou výhodou
  • Ochotu cestovat a účastnit se služebních cest

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost profesního i osobnostního růstu
  • Stravování v areálu společnosti
  • Místo výkonu: 15 km od Příbrami