JAVA DEVELOPER

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

Jsi JAVA začátečníkem nebo pokročilým expertem? Chceš se mnoho nové ho naučit, případně svými dovednostmi přinést nové podněty do vývojového týmu? Jsou ti blízké lokality jako Zlín, Olomouc, Přerov nebo Vsetín? Pak hledáme právě Tebe! JAVA DEVELOPER

Pracovní náplň

  • Vývoj aplikace na platformě JAVA
  • Práce na projektech pro centrální systém společnosti
  • Spolupráce na vývoji projektu od jeho ranné fáze
  • Přístup k nejmodernějším technologiím

Co požadujeme?

  • Znalost JAVA (JAVA 2EE, Spring framework)
  • Znalost REST, SOAP
  • Zkušenosti s relačními databázemi

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní české společnosti
  • Práci na zajímavých projektech v oblasti IT security
  • Mnoho benefitů a velmi pozitivní přístup k zaměstnancům

  • Místo výkonu práce: Zlín, Olomouc, Přerov, Vsetín

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.