KONSTRUKTÉR - PLASTY (40-50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Havlíčkův Brod

Hledáte zajímavou práci na 1 směnu v technickém zázemí? Máte zkušenosti s konstrukcí extruzních forem? Odpovídáte si ANO? Super! Ještě dnes mi zašlete svůj aktualizovaný životopis a já se budu těšit na spolupráci! KONSTRUKTÉR/KA - EXTRUZE (40-50.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • návrh, vývoj, konstrukce extruzních forem
  • vytvoření technické dokumentace a její správa
  • velmi úzká spolupráce s výrobou

Co požadujeme?

  • strojírenské vzdělání
  • praxi na podobné pozici podmínkou
  • práce s technickou dokumentací
  • znalost práce s programem SolidWorks

Co nabízíme?

  • motivují mzdu a odměny
  • práci pouze na jednu směnu
  • příspěvek na dojíždění
  • docházkový bonus
  • profesní růst, další vzdělávání

  • místo výkonu práce: okres Havlíčkův Brod
  • pozici vhodnou pro muže i ženy