SPECIALISTA NÁKUPU

Neaktivní nabídka

39000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Blansko

Máte vzdělání v oboru chemie a chcete se v něm dále realizovat? Baví Vás obchod či nákup a máte v něm praxi? Ozvěte se mi!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Budete pečovat o dodavatele a také vyhledávat nové zdroje spolupráce
  • Administrovat dodavatelské kontrakty
  • Dohlížet nad projekty kvalifikace nových zdrojů a komunikovat napříč společností
  • Vyhledávat a koordinovat informace potřebné pro efektivní plánování výroby

Co požadujeme?

  • Min. VOŠ vzdělání
  • Znalost práce v Excelu
  • Komunikativní angličtinu pro denní využití
  • Komunikační a vyjednávací dovednosti na vysoké úrovni
  • Orientaci v systémech jakosti
  • Praxe v prodeji či nákupu aspoň 3 roky
  • Znalost GMP a SAP velkou výhodou

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Benefitní systém cafeteria
  • Příspěvek na dopravu, stravování, penzijní a životní pojištění
  • Multisport kartu
  • Firemní rekreační zařízení v Jeseníkách
  • Teplé a studené nápoje na pracovišti zdarma

  • Místo výkonu práce: Blansko