INŽENÝR TERMODYNAMIKY - ABSOLVENT

Neaktivní nabídka

32000 - 45000 Kč

Jsi absolventem/kou technické školy, mezi předměty jsi měl/a termodynamiku a chceš v tomhle jedinečném oboru získat praxi a tím se zařadit mezi odborníky, kterých je nedostatek? Tak reaguj zaslaným životopisem!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zpracování úloh proudění tekutin a přenosu tepla
  • výpočty termodynamiky
  • testování produktů v testovacím oddělení a zpracování výsledků
  • spolupráce s kolegy v rámci vývojového oddělení
  • 3D simulace

Co požadujeme?

  • vysokoškolské nebo středoškolské technické vzdělání
  • praxi ve výpočtu termodynamiky, 3D simulace (postačí v rámci předmětu ve škole)
  • anglický jazyk na mírně až středně pokročilé úrovni

Co nabízíme?

  • 13. mzdu a bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • jazykové kurzy, odborné a vzdělávací školení
  • závodní stravování

  • lokalita - Plzeň