TESTER AUTOMATIZOVANÝCH TESTŮ (45 – 55.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Baví Vás testování? Umíte vytvářet efektivní automatizované testy? Rádi měníte zaběhnuté testy? Pokud je Vaše odpověď 1100001 1101110 1101111, pak je tato nabídka určena právě Vám! Tester automatizovaných testů (45 – 55.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Testování různých aplikací nasazených po světě.
  • Psaní a úprava testovacích scénářů.
  • Verzování a kódování testů v IDE.
  • Ovlivňovat nové testovací praktiky.
  • Vývoj nového testovacího stacku pro nový produkt.
  • Denní stand-up s mezinárodním týmem.
  • Mentoring méně zkušených kolegů.

Co požadujeme?

  • Komunikativní znalost anglického jazyka při komunikace s kolegy.
  • Praxe ve vytváření automatizovaných testovacích scénářů.
  • Znalost skriptů v Seleniu.
  • Znalost technik, regrese, performance, load, usability.
  • Ovlivnění používaných technologií, nástrojů, postupů.

Co nabízíme?

  • Home office.
  • 5. týden dovolené.
  • Stravenky.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.
  • Žádné procesy nebo přesčasy.
  • Možnost ovlivnit věci a ihned vidět výsledky.
  • Flexibilní pracovní doba.
  • Útulné samostatné kanceláře.
  • Možnost zahraničních cest.
  • Firemní vzdělávání.
  • Výuka angličtiny v pracovní době.
  • Firemní notebook a mobilní telefon.

Těšíme se na konzultaci s Vámi.