VRCHNÍ ČÍŠNÍK

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Rozšiřujeme tým a hledáme někoho, kdo povede směnu číšníků a společně se budou podílet na tom, aby naši hosté zažili nezapomenutelný gastronomický zážitek se špičkovým servisem a měli chuť se k nám vracet. Troufneš si na to? Tak pošli svůj životopis a vše spolu probereme.

Pracovní náplň

  • Řídit směnu cca deseti číšníků a mít za její chod odpovědnost
  • Rozpis směn a dělba práce
  • Obsluha hostů, koordinace baru, kuchyně a servisu
  • Usazování hostů, rezervace
  • Poskytování proaktivního zákaznického servisu, vyřizování případných stížností
  • Pracovní doba: dlouhý/krátký týden

Co požadujeme?

  • Praxi v gastronomii
  • Znalost pokladních systémů Savarin, Vectron výhodou
  • Pohotové jednání v zátěžových situacích
  • Znalost cizího jazyku je vítána
  • Profesionální a pozitivní přístup k zákazníkům a kolegům

Co nabízíme?

  • Motivující platové ohodnocení 200Kč/hod. + tipy
  • Zvýhodněné stravování v restauraci
  • Volný vstup do wellness a fitness centra
  • Práci v malebném prostředí
  • Možnost zajištění ubytování
  • Zaměstnanecké slevy
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Možnost kariérního růstu
  • Sehraný kolektiv pracovníků
  • Místo práce: Zaječí