MISTR OBRÁBĚCÍCH STROJŮ

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Máte vůdčí a organizační schopnosti? Chcete pracovat v jednosměnném provozu a podílet se na zlepšování výrobních procesů. Tak reagujte zasláním vašeho životopisu! Obsazujeme pozici MISTR OBRÁBĚCÍCH STROJŮ.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • řízení týmu lidí (konvenční stroje – brusky, frézky, NC soustruhy,..)
  • dohlížení na plnění výrobního plánu
  • řešení termínů dle plánů
  • spolupráce a komunikace s technology
  • tvorba pracovních plánů pro zaměstnance
  • dohled nad dodržováním BOZP a PO

Co požadujeme?

  • vzdělání technického směru výhodou
  • orientaci v dělení nástrojů pro CNC stroje
  • praxi v oboru
  • znalost technologie obrábění a základní programování - Mazatrol, Siemens výhodou)
  • komunikační schopnosti

Co nabízíme?

  • týden dovolené navíc
  • pracovní fond – 37,5 hod. týdně
  • příspěvek na penzijní pojištění, dovolenou a Vánoce
  • příspěvek na stravování
  • jazykové kurzy v rámci pracovní doby

  • místo pracoviště - Plzeň město