OPERÁTOR VÝROBY - LEPENÍ

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste manuálně zručný a spolehlivý člověk? Chcete se podílet na výrobě jedinečných produktů, které se vyváží do celého světa? Chcete platově i kariérně růst? Pokud ano neváhejte a zašlete mi svůj životopis nebo mi zavolejte.

Pracovní náplň

  • Práce s maskovací páskou
  • Lepení a montování rámů dveří
  • Práce vhodná pro muže

Co požadujeme?

  • Nejlépe vyučení v technickém oboru (ale není podmínkou)
  • Manuální zručnost a spolehlivost

Co nabízíme?

  • Adekvátní platové ohodnocení s postupným navyšováním platu
  • Stravenky, závodní stravování
  • 25 dní dovolené
  • V případě zájmu možnost nadstandardně proplacených přesčasů
  • Výhodný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky
  • Doprava z centra Brna zdarma
  • Podpora v osobním i kariérním růstu

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.