TEST TEAM LEAD (60 000 - 70 000 Kč)

Neaktivní nabídka

60000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máš pokročilé zkušenosti s manuálním i automatickým testováním? Je plánování a organizace Tvojí silnou stránkou? Pokud ano, jsi tu správně. Mezinárodní společnost hledá zkušenou posilu, která povede tým testerů, dokáže předat své know-how a zajistí plynulý chod veškerých aktivit!

Pracovní náplň

  • Plánování testovacích aktivit
  • Analýza, návrh a interpretace výsledků jednotlivých testů
  • Řešení složitých případů
  • Mentoring a sdílení nejlepších praktik
  • Vedení týmu testerů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v IT
  • Předchozí zkušenosti se SW vývojem a testováním podmínkou
  • Znalost white box i black box testování
  • Zkušenosti s vedením lidí velkou výhodou
  • Velmi dobrou znalost SQL a skriptování
  • Aktivní znalost anglického jazyka

Co nabízíme?

  • Práci na zajímavých SW projektech
  • Roční kupon na MHD plně hrazen společností
  • Multisport kartu
  • Odborná školení a jazykové kurzy na pracovišti
  • Stravenky
  • Možnost HO
  • 5 týdnů dovolené

    Místo pracoviště: Praha 5