LAKÝRNÍK - PRAHA

Neaktivní nabídka

25000 - 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Umíte pracovat s lakovací linkou a jste manuálně zručný? Hledáte nové zaměstnání v Praze? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Výrobní společnost hledá kolegu na pozici: LAKÝRNÍK - PRAHA (25 - 28.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Obsluha automatizované lakovací linky (práškové lakování)
  • Kontrola kvality lakovaných výrobků
  • Práce ve dvousměnném provozu
  • Dodržování stanovaných termínů

Co požadujeme?

  • Technické vzdělání - výhodou
  • Prokazatelné zkušenosti s lakovací linkou
  • Ochotu pracovat na dvousměnný provoz
  • Samostatnost a manuální zručnost

Co nabízíme?

  • Nástup možný ihned
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo výkonu: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.