HLAVNÍ TAVIČ - OLOMOUC

Neaktivní nabídka

25000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomouc

Hledáme nového kolegu se zkušenostmi se slévárny, nejlépe jako tavič. Výborně platíme, máme širokou škálu benefitů. Naše kvalitní odlitky putují do celého světa pro řadu významných světových společností.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Budete mít na starost tavící pec
  • Příprava pece a její celkový chod
  • Příprava materiálu, chemická úprava a průběžná
    kontrola

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ
  • Praxe na slévárenském provoze, ideálně jako tavič
  • Znalost technologických postupů
  • Fyzická zdatnost – práce je fyzicky náročná a ve
    vyšších teplotách
  • Ochota pracovat v třísměnném provozu

Co nabízíme?

  • Možnost kariérního růstu
  • Výborné finanční ohodnocení – Vaše zkušenosti dokážeme ocenit
  • Dotované stravováni, kantýna přímo v areálu společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na důchodové připojištění
  • Spoustu dalších benefitů

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.