QUALITY ENGINEER

Neaktivní nabídka

50000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Cítíte se v oblasti kvality jako ryba ve vodě? Chcete zde nadále rozvíjet své zkušenosti a komunikace v anglickém jazyce pro vás není problémem? Tak neváhejte a reagujte zasláním životopisu! Obsazujeme pozici QUALITY ENGINEER.

Pracovní náplň

  • procesní kontrola na montáži
  • auditování stavů montážních přístrojů
  • řešení reklamací
  • tvorba zlepšovacích návrhů
  • zdokonalování procesů a technologické kázně
  • komunikace s oddělením logistiky

Co požadujeme?

  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • zkušenosti na obdobné pozici
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • komunikativnost, samostatnost
  • flexibilitu

Co nabízíme?

  • SMLOUVU NA DOBU NEURČITOU
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu
  • 13. mzdu
  • Cafeterii
  • podporu v jazykových kurzech a v dalším vzděláváním
  • další škálu benefitů

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.