SERVISNÍ MECHANIK CNC – VÝJEZDY V OKOLÍ BRNA

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Baví Vás oblast servisu a údržby? Máte zkušenosti s opravami a údržbou obráběcích strojů? Považujete se za univerzálního člověka, po technické stránce, který dokáže opravit, na co šáhne? Už Vás nebaví cestovat po všech čertech a chcete být i doma? Hledáte práci, která nebude stereotypní? Úspěšná nadnárodní společnost specializující se na opravu a údržbu CNC strojů u zákazníků v okolí Brna, hledá do svého servisního týmu nové kolegy na pozici: SERVISNÍ MECHANIK CNC – VÝJEZDY V OKOLÍ BRNA (35-40.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • střední, velké i generální opravy
  • servis a údržba obráběcích strojů
  • výjezdy k zákazníkům v Brně a blízkém okolí
  • modernizace strojů, transfery výrobních linek
  • administrativní činnosti

Co požadujeme?

  • SŠ/SOU v oboru strojírenství nebo elektro
  • zkušenost s opravami CNC strojů
  • řidičský průkaz skupiny B
  • základní znalost MS Office
  • vyhláška č. 50/1978 Sb. výhodou

Co nabízíme?

  • zázemí menší ale moderní a rozvíjející se společnosti
  • přístup k nejnovějším technologiím v oboru
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek
  • smlouva na dobu neurčitou
  • odborné vzdělávání, jazykové kurzy, profesní růst

  • místo výkonu práce: Brno