SKLÁŘ

Neaktivní nabídka

24000 - 26000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Jste vyučeným sklářem nebo máte praxi ve sklářském oboru? Chcete pracovat v příjemném kolektivu pro předního českého výrobce s širokým sortimentem výrobků? Pokud ano, tak nám pošlete svůj životopis a získejte místo v jednosměnném provozu na plný pracovní úvazek. SKLÁŘ (24 - 26 000 Kč)

Pracovní náplň

  • Práce na hydraulickém lise
  • Strojní foukání skla
  • Nabírání a dávkování skloviny do forem
  • Koordinace práce s lisařem

Co požadujeme?

  • Vyučení/praxi v oboru sklář
  • Výborný zdravotní stav
  • Zodpovědný přístup
  • Manuální zručnost

Co nabízíme?

  • Příjemné pracovní zázemí
  • Možnost ubytování
  • Bonusovou kartu Edenred na příspěvky
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Závodní stravování

  • Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj – okres Znojmo