PLÁNOVÁNÍ POPTÁVEK

Neaktivní nabídka

od 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Šumperk

Výborná koordinace činností, perfektní plánování, kooperace s dalšími odděleními – jsou tohle vaše silné stránky? Pak neváhejte a zašlete svůj životopis, hledáme právě vás! Rozrůstající se tým potřebuje nového kolegu na PLÁNOVÁNÍ POPTÁVEK.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • plánování poptávek
  • spolupráce s kolegy napříč odděleními – např. rozdělení poptávky na jednotlivé dodavatele
  • tvorba forecastů
  • správa skladových zásob

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání – můžeš být i absolvent VŠ!
  • výbornou znalost MS Office – zejména Excel – budete dělat kontingenční tabulky, makra
  • znalost SAP
  • zkušenosti s projektovým řízením

Co nabízíme?

  • týden dovolené navíc
  • k tomu ještě další tři dny volna na oddech
  • příspěvek zaměstnavatele na stravování
  • výbornou kávu na pracovišti zdarma
  • přátelský kolektiv
  • propracovaný systém firemních benefitů

  • Místo výkonu práce: Šumpersko