C++ HLEDAČ CEST (65 - 75 000 Kč)

Neaktivní nabídka

65000 - 75000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Chceš zažít jízdu, která tě přesune do budoucnosti? Vyvíjet inovační systémy aut, které přítomnost změní v budoucnost? Nasedni k nám, ať za námi zbyde jen ohnivá čára ukazující, že my už tam dávno jsme. Budeš navrhovat a projíždět nové trasy v C++, které usnadní cestu dalším. Díky tvé práci se divoké sny řidičů splní dříve, než by čekali. Pokud jsme tě zaujali, ozvi se nám.

Pracovní náplň

  • Analýza SW požadavků
  • Vývoj automatizovaných testů pro asistenční systém
  • Návrh architektury testů a jejich prostředí
  • Implementace SW modulů
  • Vytváření testovacích případů a automatizovaných testů pro algoritmy zpracování obrazu
  • Specifikace a implementace SW komponent
  • Práce se systémy Doors, Jenkins, SVN a další
  • Komunikace s německým týmem
  • Zpracování a analýza dokumentace

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v IT oboru
  • Velmi dobrá znalost C ++
  • Min. 2 roky praxe na obdobné pozici
  • Znalost nasazení algoritmů zpracování obrazu na různých hardwarových platformách
  • Schopnost porozumět dokumentaci v němčině

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu + možnost HO
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Možnost osobně a profesně růst
  • Práci v perspektivním a rostoucím odvětví
  • Mnoho dalších benefitů, které by se tu mačkaly, jak cestující v MHD

  • Místo výkonu práce: Praha