SPECIALISTA CONTROLLINGU S AJ a NJ

Neaktivní nabídka

38000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Bez problému se domluvíte anglicky a německy? Máte zkušenost s přípravou podkladů k přípravě finančních prognóz a rozpočtů? Ovládáte MS Excel a systém SAP? Pak nám zašlete svůj životopis! Významná výrobní společnost hledá kolegu do svého týmu na pozici: SPECIALISTA CONTROLLINGU S AJ a NJ

Pracovní náplň

  • příprava podkladů k přípravě finančních prognóz a rozpočtů
  • podpora tvorby analýz a prezentací finančních výsledků
  • kontrola nákladového střediska
  • kontrola náležitostí účetních dokladů a jejich evidence
  • reporting vedení společnosti

Co požadujeme?

  • alespoň středoškolské vzdělání
  • zkušenost s controllingem
  • pokročilou znalost angličtiny a němčiny
  • dobrou znalost MS Excel a systému SAP
  • analytické schopnosti

Co nabízíme?

  • přátelské pracovní prostředí
  • 5 týdnů dovolené a možnost home office
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • příspěvek na stravování a další benefity

  • místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!