Zkušený obráběč CNC

Hledáte změnu? Máte zkušenost s obsluhou CNC strojů? Nevyhovuje Vám prostředí velkých korporátních firem? Odpovídáte si ANO? Tak to je ten správný čas zaslat nám životopis! Zakázková výrobní firma hledá šikovné a zručné kandidáty na pozici: ZKUŠENÝ OBRÁBĚČ CNC

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Samostatná obsluha CNC strojů
  • Kompletní zpracování přidelěné zakázky
  • Programování dle technické dokumentace
  • Kontrola a měření hotových dílů

Co požadujeme?

  • Vzdělání v oboru strojírenství (výhodou)
  • Zkušenosti s obsluhou CNC strojů
  • Technickou zručnost a samostatnost
  • Zkušenosti s programováním (CAD/CAM)

Co nabízíme?

  • Možnost nástupu ihned (dle domluvy)
  • Přátelské prostředí menší firmy
  • Roční bonus - odměnu (13. plat)
  • Dvousměnný provoz

  • Místo výkonu práce: cca 20 km od Brna