PRACANT DO VÝROBY - NÁSTUPNÍ BONUS 14.000 Kč

Neaktivní nabídka

25000 - 27000 Kč

mzdové ohodnocení

Litoměřice

Máte praxi ve výrobě nebo jste absolventem či absolventkou technického oboru? Chcete práci ve společnosti, kde budete moci růst i na vyšší pozice? Hledáme novou posilu se zkušeností z výroby, či zkušeností s obsluhou VZV. V případě zájmu prosím zašlete svůj životopis nebo mi rovnou zavolejte. Budu se těšit na Vaši reakci.

Pracovní náplň

  • Obsluha jednoduchých strojů
  • Různorodá manuální činnost
  • Pochůzky po areálu společnosti

Co požadujeme?

  • SOU ideálně technického směru
  • Praxi z výroby - velká výhoda
  • Ochotu pracovat na 12-ti hodinové směny

Co nabízíme?

  • Plat 25-27.000 Kč + Nástupní bonus 14.000 kč
  • Čtvrtletní prémie
  • 5 týdnů dovolenou
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na Vaši rekreaci i tábory Vašich dětí
  • Možnost bezúročné půjčky
  • Dotované zdravotní stravování
  • A mnoho dalších benefitů
  • Pozice je vhodná pro muže i ženy

  • Lokalita práce: kousek od Roudnice nad Labem

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.