SKLADNÍK

Neaktivní nabídka

25000 - 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Chcete pracovat ve skladu pod křídly společnosti s významným vlivem a stabilním zázemím? Jste zodpovědný a pracovitý člověk s chutí změny ve svém kariérním životě? Nebojíte se manuální práce a manipulace s těžšími břemeny? Máte alespoň dvouletou zkušenost ze skladu? Zda jste si odpověděl ano a láká vás pracovat v jednosměnném provozu bez víkendů a svátků, tak využijte příležitosti a neváhejte mi zaslat svůj životopis! Rádi vás přivítáme do našeho kolektivu! SKLADNÍK (25 – 28 000 Kč)

Pracovní náplň

  • Práce v oblasti skladového hospodářství
  • Vedení inventury-hmotná odpovědnost za skladované položky
  • Příjem a výdej zboží a materiálu
  • Manuální práce a manipulace s těžšími břemeny

Co požadujeme?

  • SŠ nebo SOU s maturitou
  • Minimálně dvouletou zkušenost ve skladu
  • Práci na PC-interní informační systém, Office
  • Průkaz VZV je výhodou
  • Trestní bezúhonnost, nést zodpovědnost
  • Pracovní zkušenosti s chemickými látkami výhodou

Co nabízíme?

  • Jednosměnný provoz bez víkendů a svátků
  • Práci s perspektivou a možností osobního rozvoje
  • 25 dní dovolené
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování
  • Multisport kartu, lekce jógy, možnost výuky cizího jazyka
  • Místo výkonu práce: jižní okraj Prahy

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz.